Meclis’te Dernekler Buluşması

Meclis’te Dernekler Buluşması

2009-10-02

Meclis’te Dernekler Buluşması: Parlamentoda çalışanların üye olduğu dernekler “Yeni Yasama Yılına Merhaba” kokteylinde biraraya geldi.

Parlamento Muhabirleri Derneği (PMD), Parlamenter Danışmanları Derneği (PDD), Yasama Uzmanları Derneği (YUDER) ve Yasama Derneği (YASADER) üyeleri, 9 Ekim 2009 tarihinde Basın Merkezi\’ndeki kokteylde buluştu.

23. Dönem 4. Yasama Yılı’nın başlaması dolayısıyla gerçekleştirilen etkinlikte, parlamento muhabirleri ile parlamenter danışmanları ve yasama uzmanları biraraya gelerek görüş alışverişinde bulundu.

Meclis çatısı altında farklı uzmanlık alanlarında birbiriyle yakından ilintili meslek gruplarında bulunan çalışanlar, gelecek döneme ilişkin karşılıklı işbirliği yaklaşımlarını dile getirdiler. Dört dernek başkanının evsahipliğinde gerçekleştirilen ortak kokteyle TBMM Genel Sekreteri Ali Osman Koca ile İletişim Daire Başkanı Feridun Keşiri, ve Halkla İlişkiler Müdür Yardımcısı Necati Sungur de katıldı. Etkinlikte Mecliste görev yapmakta olan Danışmanlarımızın yanı sıra PDD Yönetimi ve Üyeleri de hazır bulundu.