PDD Başkanı güven tazeledi

PDD Başkanı güven tazeledi

2012-07-11

PDD Başkanı güven tazeledi

Türkiye Büyük Millet Meclisi\’nde görev yapan Milletvekili Danışmanlarından oluşan Parlamenter Danışmanlar Derneği (PDD) 3.Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. 15.07.2012 tarihinde Vakıflar Genel Müdürlüğü Konferans Salonu\’nda gerçekleşen Genel Kurul\’da yapılan oylama sonucu Necip Yüce, 2. Defa PDD Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilerek güven tazeledi.

 

PDD Başkanı Necip Yüce yaptığı konuşmada, Parlamentoda görev yapmanın zorluklarına ve danışmanlar arasında dayanışmanın önemine değinirken, \”Birlikte güçlüyüz\” sloganı etrafında, siyasi parti ayrımı gözetmeden, milletvekillerine ve vatandaşlara hizmet etmenin gururunu yaşadıklarını dile getirdi.

Genel Kurul\’da yapılan oylama sonucu seçilen Yönetim Kurulu, daha sonra toplanarak görev dağılımını gerçekleştirdi. PDD Genel Başkan Yardımcılıklarına, İbrahim Tutar, Ali Nihat Iraz, Mehmet Gıyas AZERİTÜRK seçilirken, Aybars KÖSE Sayman oldu. Gül Elçi de ikinci defa Genel Sekreterlik görevini üstlendi. Durdağı YILDIRIM Genel Sekreter Yardımcısı, İsmail DOĞRU Sayman Yardımcısı, Abdullah Mesut DÜZENLİ, Hande YALNIZOĞLU ve Cem ÇETİN ise yönetim kurulu üyesi oldular.

Kongre sonrasında ayrıca PDD tarafından tasarımı kararlaştırılan rozetin tanıtımı ve danışmanlara dağıtımı gerçekleştirildi.