PDD YÖNETİMİMİZDEN RAMAZAN BAYRAMI ZİYARETLERİ

PDD YÖNETİMİMİZDEN RAMAZAN BAYRAMI ZİYARETLERİ

2009-04-20

PDD YÖNETİMİMİZDEN RAMAZAN BAYRAMI ZİYARETLERİ

TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, Meclis çalışanlarıyla bayramlaştı. Bayramlaşmada, TBMM Genel Sekreteri Ali Osman Koca ile genel sekreter yardımcıları İbrahim Araç, Mehmet Ali Kumbuzoğlu ve Sadık Yamaç da hazır bulundu. Sayın Mehmet Ali Şahin\’in makamında gerçekleşen bayramlaşmada, Meclis çalışanlarının yanı sıra TBMM kreşindeki çocuklar da bulundu. Çocuklar Şahin\’e çiçek sunarken, Şahin de çocuklara bayram harçlığı ve çeşitli hediyeler verdi. Meclis çalışanlarına lokum ikram edildi.

TBMM Başkanı Sayın Mehmet Ali Şahin’in yanı sıra TBMM Başkanvekili Sayın Nevzat Pakdil, TBMM İdare Amiri Sayın Ömer Faruk Öz, TBMM Genel Sekreteri Ali Osman Koca, TBMM Genel Sekreter Yardımcıları Sayın Mehmet Ali Kumbuzoğlu ve Sadık Yamaç, TBMM Emniyet Müdürü Hüseyin Tunçoğlu ve TBMM Basın ve Halkla İlişkiler Müdür Yardımcısı Sayın Muhammed Bozdağ’a makamlarında bayram kutlama ziyaretlerinde bulunuldu.

Ziyaretlere PDD Yönetimimizden Yönetim Kurulu Başkanımız Necip Yüce, Başkan Yardımcımız İbrahim Tutar, Genel Sekreter Yardımcımız Gül Demirbaş Elçi, Saymanımız Ünal Akyüz, Sayman Yardımcımız Yasemin Temelat, Denetim Kurulu Başkanımız Engiz Güler, Denetim Kurulu Üyemiz Nurcan Çetin ve Yönetim Kurulu Yedek Üyemiz Hasip Kaya katıldı.